expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

Pomoc- Stop Killing.

Monday, 30 May 2011


Ważne !

W dzisiejszym poście chciała bym Was prosić o pomoc, nie, nie dla mnie, dla zwierząt które są mordowane w Korei Południowej. Strona którą podam poniżej przeciwdziała właśnie takim czynom i zbiera 1 000 000 podpisów aby ludzie przestali robić te okrutne rzeczy zwierzętom. Dodam również kilka zdjęć które są dość drastyczne, ale warto zobaczyć co dzieje się na tym świecie. Jeśli kochacie zwierzęta i jesteście przeciwko temu aby takie rzeczy działy się na tym świecie petycję znajdziecie na dole. Jeśli jednak nie przepadacie za psami, bardzo bym Prosiła okażcie trochę serca i również się podpiszcie. 

Kliknięcie w link poniżej zajmie Wam dosłownie chwilkę, nie musicie koniecznie czytać informacji które są tam podane, chociaż proponowała bym to zrobić. Jedyne co trzeba zrobić to:
Wpisać Swoje imię i nazwisko.
Podać adres e-mail.
Wybrać Państwo:
I zaznaczyć właściwie zwierzę (którego nazwa jest wypisana obok):
A następnie wystarczy kliknąć 'Podpisz Petycję'.

"Ponad 2 miliony psów są brutalnie mordowane w Korei Południowej co roku.
To ponad 5000 psów dziennie, które są duszone, palone, rażone prądem lub są pobite na śmierć tylko po to by ktoś inny miał pyszny obiad.

Liczę na Was, i mam nadzieję że nie olejecie tego postu, tylko klikniecie w link poniżej i pomożecie zwierzętom które potrzebują Waszej pomocy. Tak dla przypomnienia, jeśli już uda zdobyć się ten milion podpisów, 6000 restauracji w których sprzedaje się psie mięso zostaną zamknięte.
KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY !

Język zmienia się w górnym prawym rogu.


Stop Killing. KLIK

To naprawdę straszne jakim potworem potrafi być człowiek. 
Łzy same napływają do oczu.

4 comments:

 1. Mogłabym tą notkę skopiować na mojego bloga?

  ReplyDelete
 2. Jasne, bardzo by to pomogło. (:

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. pozwolisz ja tez skopiuje :)

  ReplyDelete